Schody metalowe - wytrzymałe i solidne

Po za występowaniem w budynkach użytku publicznego schody metalowe z powodzeniem mogą być ozdobą zwykłych wnętrz mieszkalnych. Dzięki ich solidnej konstrukcji materiał wykończenia może być praktycznie dowolny. Stopnie mogą być przyozdobione drewnem, kamieniem lub nawet szkłem.

Dużą zaletą tego typu schodów jest ich wysoka sztywność oraz mniejsza waga w porównaniu do żelbetowych odpowiedników. Dzięki temu ich kształt może przybrać wiele różnych form.

Gliwice
Dąbrowa Górnicza
Rybie
Złotokłos
Łódź

Schody metalowe wewnętrzne

Firma Attyka Plus wykonuje schody metalowe idealnie pasujące do każdego domu oraz mieszkania:

a) zabiegowe – zajmują niewiele miejsca, są najczęściej wybierane,

b) kręcone lub inaczej spiralne – nowatorskie oraz pasują do mniejszych pomieszczeń,

c) proste – klasyczne i wygodne.

Każde z nich tworzone są z wysoce wyselekcjonowanych materiałów oraz zgodnie z panującymi w branży trendami.

Schody metalowe zewnętrzne dla obiektów publicznych i prywatnych

Ten rodzaj schodów spełnia szereg standardów uwarunkowanych przez zmieniające się warunki pogodowe. Stopnie są dobrze przystosowane do przemieszczania się po nich, kiedy są mokre lub pokryte błotem bądź innymi substancjami. Wysoce istotne jest dla nich bezpieczeństwo użytkowania, dlatego są bardzo wytrzymałe oraz wygodne do szybkiego poruszania się.

Schody te wykonujemy w trzech wariantach:

- proste,

- zabiegowe,

- kręcone.

Każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie. Cena końcowa schodów jest uzależniona od ilości stopni oraz materiału wykończenia. Wycena jest realizowana u klienta maksymalnie do 3 dni od złożenia zapytania lub wypełnienia naszego formularza.

Zapraszamy do kontaktu!