Schody wspornikowe

Schody samonośne to nasza specjalność

Dzięki nim zyskujemy całkiem nowe, świeże spojrzenie na typowe konstrukcje do przemieszczania się między kolejnymi kondygnacjami w Twoim budynku. 

Attyka Plus oferuje najlepszej jakości schody wspornikowe, które będą zwracać uwagę gości odwiedzających Twój dom oraz pozytywnie wpłyną na postrzeganie całości wnętrza nieruchomości. Coś co wyróżnia ten rodzaj produktu to bardzo duża swoboda w wyborze konfiguracji projektu oraz bardzo nowatorski wygląd i wytrzymałość konstrukcji. Szkielet wyrobu zawsze jest metalowy, natomiast drewniane wykończenie każdy klient może wybrać według swojego uznania oraz upodobań.

Kozubnik
Rybie
Nisko k.Rzeszowa
Lędziny
Kraków
Kozubnik Porąbka
Sosnowiec
Tychy
Krzeszowice
Zawiercie
schody-wspornikowe-wykonanie-3-attykaplus.jpg
Opalenica
schody-nowoczesne-attykaplus.jpg
Kozubnik Porąbka
Opalenica
schody-wspornikowe-wykonanie.jpg
Radom
Dąbrowa Górnicza
Kozubnik
Kaków

Cechy charakterystyczne schodów półkowych to m.in.:

• wysoka sztywność (małe ugięcie elementów),

• możliwość montażu na każdym rodzaju podłoża np. ytong, max, poroterm i

wiele innych,

• podniesienie wartości nieruchomości oraz jej standardu,

• nietuzinkowy wygląd przy zachowaniu wysokich walorów estetycznych,

• możliwość montażu na każdym etapie inwestycji

• lekkość konstrukcji.

• sprawianie wrażenia „lewitowania”.

Jak wygląda montaż schodów samonośnych?

Wewnątrz ściany umieszczamy belkę, do której montujemy wszystkie stopnie. Taki sposób jednostronnego montażu pozwala na wydobycie oryginalności. Belki pozyskuje się ze stali lub żelbetu. Kluczowe jest dokonanie właściwej analizy podstawy konstrukcji, dobranie odpowiedniej grubości stopni oraz zaprojektowanie belki. Schody wspornikowe są planowane na ciężar około 300 – 400 kilogramów.

Pomimo wrażenia ich niestabilnej konstrukcji taki wyrób spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jest montowany tak, aby był w pełni dopuszczony do eksploatacji.

Dzięki braku widocznego łączenia pomiędzy poszczególnymi elementami konstrukcji, drewniane wykończenie spełnia swoją funkcję estetyczną w maksymalnym stopniu. Odpowiednia kompozycja oraz dobranie rodzaju i koloru drewna pozwala na zadowolenie każdego klienta.

Zasób profesjonalnego sprzętu należącego do firmy jest są stale powiększany, ponieważ wysoka jakość produktu wymaga wysokiej klasy narzędzi potrzebnych do pracy.

Czy schody półkowe są dla każdego?

Zalet schodów wiszących jest wiele. Jednak jeśli zastanawiasz się czy ten typ schodów jest właśnie dla Ciebie to zapraszamy do wypełnienia naszego formularza z wyceny, który pozwoli na stworzenie indywidualnej oferty lub bezpośredniego kontaktu z nami poprzez telefon lub e-mail.

Każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie. Cena końcowa schodów jest uzależniona od stopnia i materiału ich wykończenia. Wycena jest realizowana na miejscu u klienta maksymalnie do 3 dni od złożenia zapytania lub wypełnienia formularza.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Attyka Plus!